Tuż przy Wiśle, dużo zieleni. Bezpieczne osiedle!

Tuż przy Wiśle, dużo zieleni. Bezpieczne osiedle!, 399000.00 PLN

PhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhoto

Biuro nieruchomości Property In pragnie zaprezentować Państwu bardzo urokliwe, położone w zielonej okolicy mieszkanie na warszawskim Tarchominie przy ul. Świderskiej 109. Mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 znajduje się na 4 piętrze z widokiem na dziedziniec od strony zachodniej.

Jest możliwość wydzielenia sypialni i uzyskania dodatkowego pokoju, co jest bardzo dobrą wiadomością dla osób wolących posiadać oddzielny pokój.
Stan techniczny mieszkania oceniam na bardzo dobry. Na podłodze znajdziemy parkiet w bardzo dobrym stanie wymagający odświeżenia. Okna plastykowe tak samo jak instalacje wodno-kanalizacyjne. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia.

Mieszkanie posiada księgę wieczystą i jest w pełnej własności, wolne od wszelkich wad prawnych dzięki czemu można posiłkować się kredytem hipotecznym przy zakupie.
Mieszkanie jak i całe osiedle zostało wybudowane w 2002 roku. Panuje na nim porządek, a sąsiedzi są bardzo mili i uczynni.

Najbliższa okolica bogata jest we wszelkiego rodzaju sklepy, punkty usługowe jak i gastronomiczne. Jest to najbardziej zielona część Tarchomina, gdzie w kilka minut dotrzemy do brzegu Wisły. W najbliższej okolicy znajdziemy mnóstwo terenów rekreacyjnych ze ścieżkami wśród drzew, które zadowolą spacerowiczów jak i bardziej aktywne osoby. Do metra Młociny podróż jednym tramwajem zajmie nam jedynie 11 minut! To czyni tą lokalizację naprawdę atrakcyjną. W najbliższej okolicy znajdziemy również siłownię w plenerze, basen, galerię handlową oraz szkołę.

Główne atuty:
· Bliskość metra
· Zielona i spokojna okolica, z dala od zgiełku
· Zadbane strzeżone osiedle i budynek
· Księga wieczysta
· Winda w budynku
· Możliwość wydzielenia sypialni
· Klimatyzacja
· Parking dostępny przed budynkiem

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje finansowe

Cena: 399000.00 PLN

Powierzchnia: 38.70 m2

Cena za metr: 10500 zł/m2

Informacje techniczne

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Rynek: Wtórny

Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Lokalizacja

Miejscowość: Warszawa

Dzielnica: Białołęka Tarchomin

Ulica: Świderska

Lat.: 52.31699, Long.: 20.94625

cofnij