Michałów Grabina-dom wolnostojący, siłownia, sauna

Michałów Grabina-dom wolnostojący, siłownia, sauna, 2290000.00 PLN

PhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhoto

Przyrodniczy raj tuż obok stolicy!

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, przestronny dom usytuowany w miejscowości Michałów – Grabina.
Michałów – Grabina to wieś położona w Gminie Nieporęt, tuż przy granicy z Białołęką.
To miejsce, które uwodzi ciszą i kusi zielenią. To tutaj, z dala od szumu i zgiełku stolicy, mieszkają m.in. Wojciech Mann, Jerzy Kryszak, Michał Żewłakow.
Gmina Nieporęt to przyrodniczy raj. Aż 80% jej powierzchni wchodzi w skład Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Na terenie Gminy znajdują się rezerwaty przyrody: Łęgi Czarnej Strugi, Wieliszewskie Łęgi i Puszcza Słupecka oraz 19 pomników przyrody. 44% rejonu zajmują lasy, ale obszar ten słynie przede wszystkim z Jeziorka Zegrzyńskiego oraz działających przy nim kompleksów rekreacyjnych (np. Dzika Plaża, Nieporęt – Pilawa). To miejsce, które przyciąga miłośników sportów wodnych oraz właścicieli jachtów.
Na terenie Gminy Nieporęt znajdują się przedszkola i szkoły publiczne oraz prywatne, kawiarnie, restauracje, sieć sklepików i lokali usługowych oraz miejsca stworzone dla fanów sportów: boiska (w tym do piłki plażowej), hale sportowe, place zabaw, siłownie na powietrzu, skateparki.
Jednocześnie mieszkańcy wsi mogą korzystać z bogatej oferty kulturalnej stolicy i wszelkich atrakcji znajdujących się „tuż za miedzą”, czyli na Białołęce.

Dom mieści się w zielonej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz zaledwie 300 metrów od lasu. Jest to ostatnia zabudowana działka, co stanowi gwarancję ciszy.
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 257,81 mkw, garaż zajmuje 40,60 mkw i posiada miejsce postojowe na dwa auta.
Budynek stoi na prostokątnej działce o powierzchni 1000 mkw. Na działce znajduje się ponadto praktyczne pomieszczenie gospodarcze – drewutnia.
Nieruchomość jest oddalona o 150 m od drogi głównej.

Dom jest solidny – wybudowany w technologii murowanej tradycyjnej, funkcjonalny i przeważają w nim jasne, przestronne wnętrza uzupełnione mocnymi akcentami m.in. ciemną podłogą i czerwonym zestawem wypoczynkowym.
Na parterze domu mieszczą się: hol z praktyczną, zabudowaną szafą z miejscem na obuwie; jasny salon ze stylowym ogrodem zimowym, nowoczesnym kominkiem i wyjściem na taras; jadalnia otwarta na salon; półotwarta kuchnia z oknami oraz przesuwanymi drzwiami (jeśli pojawia się chęć ukrycia nieporządku lub kulinarnych sekretów przed okiem gości); pralnia; gabinet; spiżarnia na domowe przetwory; toaleta dla gości oraz garaż.
Na piętro prowadzą eleganckie schody.
Na I piętrze znajdują się: 4 sypialnie – jedna z nich z funkcjonalną garderobą oraz własną łazienką z wanną i prysznicem; łazienka z wanną z hydromasażem i prysznicem; sauna sucha i mokra; pokój rekreacyjny, który mieści przyrządy do ćwiczeń siłowych oraz stół do ping ponga.
Dom jest w pełni przystosowany do zamieszkania.
Na zewnątrz znajduje się zadbany ogród wyposażony w system nawadniania oraz automatyczne koszenie trawnika.
Nieruchomość ma podłączony gaz i wodę, ponadto dysponuje własną studnią do podlewania.
Na tyle domu znajduje się dodatkowe, niezależne mieszkanie.

Zalety tej oferty dostrzegą przede wszystkim rodziny z dziećmi, które cenią sobie przestrzeń i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
To miejsce, które pozwala spać spokojniej – bez dźwięków ulicy, oddychać głębiej – powietrzem bez miejskiego smogu, koncentrować się na tym, co najważniejsze – na rodzinie i żyć bardziej – w zgodzie z naturą.
Umów się na oglądanie nieruchomości i przekonaj się, czy jesteś gotowy na nową jakość życia.

Media miejskie.

Informacje finansowe

Cena: 2290000.00 PLN

Powierzchnia: 298.41 m2

Cena za metr: 7684.56 zł/m2

Informacje techniczne

Typ nieruchomości: Dom

Rynek: Wtórny

Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Lokalizacja

Miejscowość: Michałów-Grabina

Ulica: Kwiatowa

Lat.: 52.36336, Long.: 21.01216

cofnij