Chotomów: Funkcjonalny i energooszczędny

Chotomów: Funkcjonalny i energooszczędny, 2270000.00PLN

PhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhotoPhoto

NOWA OFERTA: 12.06.2024

Słoneczny, zadbany i energooszczędny dom w Chotomowie na sprzedaż. Powierzchnia mieszkalna ok. 288 m2; w pełni urządzony ogród i działka 1 500 m2. Pompa ciepła dużej mocy oraz instalacja fotowoltaiczna. Bardzo dobra lokalizacja w ślepej uliczce blisko ronda.

ROZMIAR i ROZKŁAD

Krótka wersja: 4 sypialnie, 3 łazienki, salon z kuchnią, sala telewizyjna/rekreacyjna, garaż na 2 samochody, pomieszczenia gospodarcze i zagospodarowany strych. 

Długa wersja: dom oferuje około 288 m2 powierzchni mieszkalnej, co daje mnóstwo miejsca dla całej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią (59 m2) oraz wyjściem na dwa tarasy i ogród, w pełni wyposażona kuchnia także z wyjściem na tara, sala telewizyjna/gabinet (19 m2), spiżarnia, łazienka oraz pralnia. Na piętrze znajduje się główna sypialnia z garderobą i łazienką, 3 dodatkowe sypialnie/pokoje, druga łazienka z sauną i pracownia (ok. 33m2; po podłodze ok 60m2).
Dodatkowa przestrzeń to garaż na dwa samochody, kotłownia i pomieszczenie ogrodowe.

LOKALIZACJA

Dom znajduje się w Chotomowie koło Legionowa (niecałe 2 km do Arena Legionowo), zaledwie 20 kilometrów od Warszawy (CH Arkadia). To doskonałe miejsce dla ceniących sobie spokój i ciszę, a jednocześnie chcących być w pobliżu stolicy, co ułatwia codzienne dojazdy do pracy i szkoły.
2,5 km do PKP Legionowo Przystanek skąd dojazd do Warszawa Gdańska zajmuje 23 minuty. Kilka dobrych szkół w odległości 500 i 750 m; blisko do komunikacji miejskiej (przystanek Kisielewskiego).

OGRÓD
Piękny ogród to idealne miejsce do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Możesz cieszyć się przyjemnymi wieczorami na tarasie, organizować grilowanie z rodziną i przyjaciółmi. System automatycznego nawadniania ułatwia dbanie o zieleń.

ENERGOSZCZĘDNOŚĆ, TECHNOLOGIA, MEDIA
Dom został zaprojektowany z myślą o niskich kosztach eksploatacji. Sercem systemu grzewczego jest wysokiej jakości pompa ciepła Stiebel Eltron zasilająca zbiornik ciepłej wody użytkowej (CWU) o pojemności 300L oraz 200L bufor centralnego ogrzewania (CO). Pompa ciepła pobiera energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej o mocy 10KWp (rozliczana na starych, korzystnych zasadach), która dostarcza ok 90% całkowitego zapotrzebowania.
Ściany o niskim współczynniku przenikania ciepła (Porotherm 44 cm + styropian 15 cm).
Centralny odkurzacz ułatwia sprzątanie i jest zdrowym rozwiązaniem. Ogrzewanie podłogowe zapewnia komfort na parterze oraz we wszystkich łazienkach.
Komplet mediów: energia elektryczna, woda z sieci miejskiej (studnia na potrzeby ogrodu), kanalizacja, dwa światłowody oraz gaz dostępny w ulicy.
Całkowity miesięczny koszt utrzymania domu to ok 750 zł (energia elektryczna, woda, kanalizacja, śmieci, alarm, internet, przeglądy, podatki, ubezpieczenie); szczegółowe dane w tym produkcja i zużycie energii elektrycznej na życzenie.

ZALETY ŻYCIA W CHOTOMOWIE
– Spokojna i bezpieczna okolica bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą,
– Szkoły, przedszkola, sklepy, rekreacja i sport w bezpośredniej okolicy,
– Bliskość natury oferuje wiele terenów rekreacyjnych, parków i lasów, co sprzyja aktywnemu trybowi życia i kontaktowi z przyrodą: First Warsaw Golf w Rajszewie, Zalew Zegrzyński, Lasy Chotomowskie,
– Dobre połączenia komunikacyjne: w okolicy znajdują się drogi szybkiego ruchu oraz komunikacja publiczna, umożliwiająca łatwy dojazd do Warszawy i okolicznych miejscowości; Lotnisko Modlin – 25 min.

Zapraszam do kontaktu. Klucze w biurze.

Nasze biuro nieruchomości jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON). Korzystamy z systemu wymiany ofert MLS i ściśle przestrzegamy zarówno kodeksu etyki, jak i standardów zawodowych WSPON.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa i ma charakter informacyjny.

Informacje finansowe

Cena: 2270000.00PLN

Powierzchnia: 288.00 m2

Cena za metr: 7881.94 zł/m2

Informacje techniczne

Typ nieruchomości: Dom

Rynek: Wtórny

Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Lokalizacja

Miejscowość: Chotomów

Ulica: Stefana Kisielewskiego

Lat.: 52.39954, Long.: 20.89970

cofnij