Marek Albin

„Pan Daniel Zadrożny był moim pośrednikiem przy okazji sprzedaży lokalu użytkowego. W zasadzie wystarczyłoby stwierdzić, że Pan Zadrożny jest w 100% profesjonalistą. Ponieważ jednak polski rynek nieruchomości nie jest jeszcze całkowicie dojrzały, warto może wskazać kilka elementów składających się na profesjonalizm Pana Zadrożnego.
Po pierwsze absolutnie wzorowe przygotowanie do każdej czynności: rozpoznanie sytuacji, zapoznanie się z dokumentami, zrozumienie wszystkich szczegółów mogących wpłynąć na transakcję.
Po drugie perfekcyjna znajomość rynku odniesienia danej nieruchomości, tzn. zapoznanie się ze wszystkimi istotnymi transakcjami i nieruchomościami wystawionymi na sprzedaż lub wynajem w okolicy, zarejestrowanie cen tych transakcji i zapoznanie się z wystawiającymi.
Po trzecie znajomość ogólnego rynku nieruchomości, jego mechanizmów i typowych reakcji kontrahentów.
Ponadto Pan Daniel Zadrożny jest pośrednikiem skutecznym, czyli takim, który, oprócz powyższego przygotowania i wiedzy, jest po prostu w stanie znaleźć nabywcę, dotrzeć do niego z ofertą i zamknąć transakcję. Tu konieczny jest element handlowego sprytu, doświadczenia i psychologii sprzedaży, Pan Daniel te cechy jak najbardziej posiada. Sprzedając/kupując nieruchomość jak najbardziej wróciłbym do pana Daniela Zadrożnego.”

– Marek Albin